"Ось джерело, облаштуй його, криницю зроби - і воно вдарить на повну силу.

Зроби витоку і купальню восьмигранну, щоб праворуч люди входили, а ліворуч виходили. Ми будемо прибувати сюди до купальні, як люди купатимуться."

Свята Трійця

Розпочинається збір коштів на будівництво церковного комплексу на джерелі Святої Трійці

Розпочинається збір коштів на будівництво церковного комплексу на джерелі Святої Трійці, що поблизу села Привільне Дубенського району.

В першу чергу планується побудування каплиці та купальні. Кошторис на будівництво каплиці складає близько 250 тис. грн.

Ми звертаємось до всіх небайдужих людей, до доброчинців, підтримати побудування церковного комплексу, проявивши тим самим на ділі вашу любов до Господа. Важливою буде кожня гривня! Не стіймо осторонь!

Пожертви можна зробити в храмі, або ж переказавши кошти на номер картки “Приватбанк” настоятеля отця Віталія – 5168 7423 4368 1205. У планах відкрити спеціальний церковний рахунок для пожертв на будівництво.

Також можна допомогти будівельними матеріалами. Приймаються будь-які пропозиції.

Потрібно:

- цемент,
- пісок,
- відсів,
- щебінь (будь-яка фракція),
- дерев’яні матеріали,
- бруківка,
- шутер.

Церква ж, у свою чергу, постійно возносить молитви за своїх фундаторів і жертводавців, живих і покійних, просить Всемилостивого Бога, щоб Він простив усі гріхи тим жертводавцям, які своєю милостинею приєдналися до спільної справи спасіння.

Настоятель церкви, отець Віталій, за кожного жертводавця буде молитись пожиттєво.

Про хід будівництва церковного комплексу будемо повідомляти через цей сайт.

Нині ми живемо у нелегкий час і ваша пожертва, навіть невелика, тим ціннішою буде перед Богом. Згадаймо про вбогу вдову, яка поклала лише 2 лепти (тепер це близько 53 копійок) у скарбницю храму. Побачивши це Ісус Христос промовив до своїх учнів: “Поправді кажу вам, що ця вбога вдовиця поклала найбільше за всіх, хто клав у скарбницю. Бо всі клали від лишка свого, а вона поклала з убозтва свого все, що мала, - свій прожиток увесь...(Мр. 12:43-44)”.

Не будьмо байдужими! Долучімося до святої справи!

Номер отця Віталія – 0963087775.