"Ось джерело, облаштуй його, криницю зроби - і воно вдарить на повну силу.

Зроби витоку і купальню восьмигранну, щоб праворуч люди входили, а ліворуч виходили. Ми будемо прибувати сюди до купальні, як люди купатимуться."

Свята Трійця

Розпочалось будівництво церковного комплексу на джерелі Святої Трійці

З Божою допомогою, розпочалось будівництво церковного комплексу на джерелі Святої Трійці. В першу чергу планується побудування каплиці та купальні.

Закуплено 1 тонну палива, виділено заробітну плату робітникам. Робоча техніка працювала 2 дні. Але існують перепони у побудуванні. Проводиться блокування роботи, здійснюється тиск на священика отця Віталія.

Дякуємо голові Дубенської РДА Юрію Парфенюку, його заступнику Володимиру Іщуку за сприяння розбудови церковного комплексу на джерелі Святої Трійці та всім жертводавцям за допомогу.

Ми звертаємось до всіх небайдужих людей, до доброчинців, підтримати побудування церковного комплексу, проявивши тим самим на ділі вашу любов до Господа.

Важливою буде кожня гривня! Не стіймо осторонь!

Церква ж, у свою чергу, постійно возносить молитви за своїх фундаторів і жертводавців, живих і покійних, просить Всемилостивого Бога, щоб Він простив усі гріхи тим жертводавцям, які своєю милостинею приєдналися до спільної справи спасіння.

Настоятель церкви отець Віталій за кожного жертводавця буде молитись пожиттєво.

Про хід будівництва церковного комплексу будемо повідомляти через цей сайт.

Нині ми живемо у нелегкий час і ваша пожертва, навіть невелика, тим ціннішою буде перед Богом. Згадаймо про вбогу вдову, яка поклала лише 2 лепти (тепер це близько 53 копійок) у скарбницю храму. Побачивши це Ісус Христос промовив до своїх учнів: “Поправді кажу вам, що ця вбога вдовиця поклала найбільше за всіх, хто клав у скарбницю. Бо всі клали від лишка свого, а вона поклала з убозтва свого все, що мала, — свій прожиток увесь...(Мр. 12:43-44)”.

Не будьмо байдужими! Долучімося до святої справи!

Номер отця Віталія - 0963087775.