"Ось джерело, облаштуй його, криницю зроби - і воно вдарить на повну силу.

Зроби витоку і купальню восьмигранну, щоб праворуч люди входили, а ліворуч виходили. Ми будемо прибувати сюди до купальні, як люди купатимуться."

Свята Трійця

Розпочалось будівництво церковного комплексу на джерелі Святої Трійці

З Божою допомогою, розпочалось будівництво церковного комплексу на джерелі Святої Трійці. В першу чергу планується побудування каплиці та купальні.

Закуплено 1 тонну палива, виділено заробітну плату робітникам. Робоча техніка працювала 2 дні. Але існують перепони у побудуванні. Проводиться блокування роботи, здійснюється тиск на священика отця Віталія.

Дякуємо голові Дубенської РДА Юрію Парфенюку, його заступнику Володимиру Іщуку за сприяння розбудови церковного комплексу на джерелі Святої Трійці та всім жертводавцям за допомогу.

Ми звертаємось до всіх небайдужих людей, до доброчинців, підтримати побудування церковного комплексу, проявивши тим самим на ділі вашу любов до Господа.

Важливою буде кожня гривня! Не стіймо осторонь!

Читати далі...

Подяка за допомогу на будівництво церковного комплексу на джерелі Святої Трійці

Господь допомагає у розвитку джерела, посилаючи благодійників, жертводавців на допомогу.

Церковна громада щиро вдячна за суттєві пожертви на будівництво церковного комплексу на джерелі Святої Трійці. Дякуючи благодійникам та жертводавцям, скоро розпочнеться будівництво церковного комплексу навколо джерела і самого джерела.

Жертводавці не бажають називати свої імена. Ми щиро вдячні їм. Нехай Всемилостивий Господь сторицею воздає таким людям.

Читати далі...

Розпочинається збір коштів на будівництво церковного комплексу на джерелі Святої Трійці

Розпочинається збір коштів на будівництво церковного комплексу на джерелі Святої Трійці, що поблизу села Привільне Дубенського району.

В першу чергу планується побудування каплиці та купальні. Кошторис на будівництво каплиці складає близько 250 тис. грн.

Ми звертаємось до всіх небайдужих людей, до доброчинців, підтримати побудування церковного комплексу, проявивши тим самим на ділі вашу любов до Господа. Важливою буде кожня гривня! Не стіймо осторонь!

Пожертви можна зробити в храмі, або ж переказавши кошти на номер картки “Приватбанк” настоятеля отця Віталія – 5168 7423 4368 1205. У планах відкрити спеціальний церковний рахунок для пожертв на будівництво.

Також можна допомогти будівельними матеріалами. Приймаються будь-які пропозиції.

Читати далі...

Архієпископ Іларіон звершив чин Великого освячення води у джерелі Святої Трійці на Водохреще 2015 року

19 січня Православна Церква урочисто відзначає свято Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

З цієї нагоди,  по завершенні богослужіння у Свято-Троїцькому храмі с. Привільне, за традицією, чин Великого освячення води було звершено у джерелі Святої Трійці, яке в цьому році звершив Високопреосвященніший Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький.

Владиці співслужили: заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків УПЦ КП архімандрит Кіріон (Інасарідзе), настоятель Свято-Троїцького храму с. Привільне прот. Віталій Яворський та прибуле духовенство.

Читати далі...