"Ось джерело, облаштуй його, криницю зроби - і воно вдарить на повну силу.

Зроби витоку і купальню восьмигранну, щоб праворуч люди входили, а ліворуч виходили. Ми будемо прибувати сюди до купальні, як люди купатимуться."

Свята Трійця

19 березня - Ікони Пресвятої Богородиці “Благодатне Небо”

Ікона Пресвятої Богородиці “Благодатне Небо”

Ікона Божої Матері “Благодатне Небо” відноситься до групи ікон Акафістів, основним сенсом яких є прославляння Богородиці як Цариці Небесної.

Святиня знаходиться в іконостасі Московського Архангельського собору Кремля. Відомо, що цей образ перебував раніше в Смоленську і перевезений до Москви дочкою литовського князя Вітовта Софією, коли вона стала дружиною Московського князя Василя Дмитровича (1389 - 1425).

У вівтарній частині Володимирського кафедрального патріаршого собору також знаходиться зображення Пресвятої Богородиці “Благодатне Небо”.

На іконі Божа Матір зображена в повний зріст, на лівій руці Її – Богонемовля. Деякі цей образ Богоматері називають “Як нам Тебе називати”.

До Богородиці  перед Її святим образом “Благодатне Небо” моляться про повчання на дорогу, що веде до порятунку і Царства Небесного, а також про зцілення різних душевних і тілесних недуг, про сприятливу подорож на повітряному транспорті, від єресей і розколів, про наставляння в Православній вірі.

Святкування на честь ікони “Благодатне Небо” відбувається двічі на рік: 19 березня та у Неділю Всіх святих.