"Ось джерело, облаштуй його, криницю зроби - і воно вдарить на повну силу.

Зроби витоку і купальню восьмигранну, щоб праворуч люди входили, а ліворуч виходили. Ми будемо прибувати сюди до купальні, як люди купатимуться."

Свята Трійця

Чудотворна ікона Божої Матері "Дубенська" вдруге прибула до Свято-Троїцького храму с.Привільне

Дубенська ікона Божої МатеріЗ благословення Високопреосвященнішого Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, та Високопреосвященнішого Євстратія, архієпископа Чернігівського і Ніжинського, 2 листопада 2013р. о 12:30 у Свято-Троїцький храм с.Привільне вдруге прибула чудотворна ікона Божої Матері "Дубенська".

Віряни зустрічали чудотворну ікону, стоячи на колінах,а саму дорогу до церкви встелили квітами. У храмі Святиню було становлено на завчасно приготовлене місце, після чого відслужено Акафіст з Молебнем до Пресвятої Богородиці.

Настоятелю Свято-Троїцького храму УПЦ КП о.Віталію співслужили о.Ігор (благочинний Дубенського району), о.Володимир (із Свято-Михайлівсього храму с.Білоберіжжя ) та о.Володимир.

Цього святкового дня храм був наповнений великою кількістю прихожан, котрі прийшли, щоб вклонитись Святині та попросити заступництва Пресвятої Богородиці. Після Акафісту кожен із присутніх мав можливість прикластися до чудотворного образу, після чого прот. Віталій помазував усіх святим єлеєм, освяченим на чудотворній іконі Дубенської Божої Матері.

Перед єлеопомазуванням до прихожан звернувся о.Михайло (котрий постійно супроводжує ікону) та розповів про історію ікони та чудесні зцілення біля неї.

Підвечір ікона почала мироточити. З щоки Пресвятої Богородиці витікало миро.

Помолитися та приступити до ікони Дубенської Божої Матері прибув о.Ігор (настоятель Свято-Іллінського собору м.Дубна), о.Ігор (клірик Свято-Іллінського собору), о.Олександр (диякон Свято-Іллінського собору) із вірянами.

Пізно ввечері на поклоніння чудотворному образу прибула ігуменя Свято-Варваринського монастиря м.Дубна матушка Анна зі своїм хором.

Тієї ночі храм був постійно відкритий. О другій половині ночі мироточіння збільшилось і тривало до ранку.

У неділю, 3 листопада, під час Божественної Літургії, через мироточіння Своєї чудотворної ікони, Матір Божа видимо показала Свою присутність серед вірних. Краплі мира щедро зросили ікону Божої Матері, витікаючи від щоки, руки та риз Богородиці. По завершенню Богослужіння було відслужено Акафіст із Молебнем перед чудотворною іконою Божої Матері. Після Акафісту отець Віталій звернувся до всіх присутніх з подякою за спільну молитву, побажавши усім заступництва Пресвятої Богородиці.

О 16:30 чудотворну ікону Дубенської Божої Матері обнесли три рази навколо Свято-Троїцького храму, після чого святиня відбула до Свято-Варваринського монастиря у місто Дубно, де продовжила мироточити. Віряни, схиливши коліна проводжали чудотворний образ Богородиці.

Під час перебування чудотворної ікони Дубенської Божої Матері в церкві, відбулось диво. На іконі Пресвятої Богородиці "Донська", яка постійно перебуває в Свято-Троїцькому храмі с.Привільне, виступила ніби роса, а під склом було видно вологі плями.

З моменту, коли чудотворна ікона Божої Матері "Дубенська" вперше перебувала в Свято-Троїцькому храмі (11-12 вересня 2012р.), ікона Пресвятої Богородиці "Донська" почала оновлюватись, а саме спостерігається оновлення лиця Спасителя та самої ікони.

За допомогою молитви вірян до Божої Матері діються такі чуда. Це знамення, що Пресвята Владичиця Богородиця не забуває усіх нас, а постійно перебуває з нами, являючи нам чудотворні Свої ікони.