"Ось джерело, облаштуй його, криницю зроби - і воно вдарить на повну силу.

Зроби витоку і купальню восьмигранну, щоб праворуч люди входили, а ліворуч виходили. Ми будемо прибувати сюди до купальні, як люди купатимуться."

Свята Трійця

Архіпастирський візит 2012 року

26 серпня 2012 року, на запрошення настоятеля прот. Віталія Яворського, Високопреосвященніший Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі с. Привільне. На церковному подвір'ї владику зустрічали місцеві діти, які привітали архієрея віршованими словами та, за древнім українським звичаєм, піднесли архіпастирю хліб та сіль.

При вході у храм до архієпископа Іларіона звернувся настоятель, котрий запросив архієрея очолити Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: обласний благочинний прот. В'ячеслав Грицак, старший священик Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне прот. Роман Довбета, настоятель храму прот. Віталій Яворський та протодиякон Василій Стефанишин.

З благословення архієпископа Іларіона, в цей день для поклоніння вірним було доставлено перст святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Наприкінці літургії до вірних звернувся владика Іларіон з повчальним словом на тему Євангельського зачала.

По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму та відслужено молебень, після чого всіх вірних було окроплено освяченою водою.

По завершенні молебню, архієпископ Іларіон привітав громаду з Недільним днем та нагородив активних парафіян храму Архієрейськими благословенними грамотами. Також архіпастир подарував для Свято-Троїцькогого храму с. Привільне ікону преподобного Меркурія, ігумена Бригинського, з частинкою Його святих мощей.

В свою чергу прот. Віталій Яворський подякував владиці за візит та очолене ним Богослужіння.