"Ось джерело, облаштуй його, криницю зроби - і воно вдарить на повну силу.

Зроби витоку і купальню восьмигранну, щоб праворуч люди входили, а ліворуч виходили. Ми будемо прибувати сюди до купальні, як люди купатимуться."

Свята Трійця

Архієрейське богослужіння у свято Успіння Пресвятої Богородиці 2014 року

Ікона "Успіння Пресвятої Богородиці"28 серпня Свята Православна Церква святкує велике дванадесяте свято Успіння Пресвятої Богородиці.

У цей святковий день, на запрошення настоятеля храму прот. Віталія Яворського, Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі с.Привільне очолив Високопреосвященніший Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький.

Першими, на церковному подвір’ї, свого архіпастиря зустріли парафіяни та діти, які привітали владику віршами та піднесли йому коровай.

Перед початком богослужіння владика Іларіон звершив чин оновлення храму

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму прот. Віталій Яворський, благочинний Дубенського районного благочиння прот. Ігор Загребельний, прес-секретар єпархії прот. Василій Рудніцький та запрошене духовенство.

В кінці богослужіння владика звернувся до вірних з повчальним словом.

По завершенні Літургії був відслужений молебень до Пресвятої Богородиці, під час якого архієпископ Іларіон виголосив молитву, що читається у дні неспокою та нашестя ворогів на Державу і Вітчизну нашу.

Потім архіпастир привітав настоятеля та громаду з храмовим відпустом та нагородив активних парафіян храму Архієрейськими благословенними грамотами.

В свою чергу прот. Віталій Яворський подякував владиці за візит та очолене ним Богослужіння.