"Ось джерело, облаштуй його, криницю зроби - і воно вдарить на повну силу.

Зроби витоку і купальню восьмигранну, щоб праворуч люди входили, а ліворуч виходили. Ми будемо прибувати сюди до купальні, як люди купатимуться."

Свята Трійця
Ім'я *
Повідомлення *
Капча * Captcha-изображениеПерезагрузити капчу
   
 

Юрій с.Привільне

Шановна редакція сайту "Благодатне джерело Святої Трійці",дуже прошу вас опублікувати моє звернення на захист такого чудового джерела.Юрку(голову с.р.) я знаю,ще із школи,це людина дуже любила,щоб його величали,хоча своїх батьків посилав.Він кар'єрист,та грошолюб,за копійку все продасть.Сам прикривається таким чесним головешкою,а сам як Юда,за гроші,продає особливо цінну землю біля джерела,урядовцям(начальнику райвідділу освіти).АТОвцям не має землі,а сам взяв собі ділянку навпроти себе,та вже продав.То яка це божа людина?Як він може себе називати християнином.Він не дозволяє будувати духовну святиню,а сам Юда Іскаріот.Та ще й забирає здоров'я у нашого священника,отця Віталія.Нехай Господь карає таких як він.

07.08.2016

Марія Юхимчук

Як потрапити на прийом до о. Віталія терміново. Коли буде проводитись богослужіння у храмі?

 

 

Відповідь адміністратора сайту:

Слава Ісусу Христу! Богослужіння відбуваються щонеділі у с. Привільне. Початок о 8 годині.

08.07.2016

Жителька м. Рівного Юлія

Сьогодні Привільненський голова Юрій Момотюк,заблокував роботу в побудуванні церковного комлексу Благодатного Джерела Святої Трійці, погрожуючи місцевому священику отцю Віталію розправою, та зміщення настоятеля із священства. Звісно, колишній регіонал не бажає, щоб УПЦ КП розвивалась. Якби був би московський патріархат, він би не перешкоджував. Просимо вас розмістити цю інформацію на сайті, нехай люди читають, як так званий "хороший" парафіянин церкви христової "любить" Господа і Святу Трійцю. Просимо всіх не байдужих заступитися за отця Віталія і всіляко підтримати побудування церковного комплексу. Цей святий отець врятував життя моїй донці. Боже,благослови отця Віталія.

22.06.2016

Наталія м. Вінниця

Нещодавно була в с.Привільне, на прийомі у о. Віталія.Я була вражена його здібностях.Розказав те,що я нікому не говорила,а він наче сканер просканував.Отець мені дуже допоміг. Була на джерелі,попила води вмилася набрала води. Нехай люди їдуть і спасають свої душі. Нехай Бог береже отця. Люди не будьте байдужі до святості.

15.06.2016

олена

Доброго вечора,я,особисто,хотіла б поспілкуватись з отцем Ві талієм Яворським,скажіть,можна якось звязатись з вами в телефонному режимі для того щоб розказати проблему. Наперед вдячна. Ось номер мій 0973867241 або пошта kalyasha@ukr.net

14.12.2015

руслана

Слава Ісусу Христу! сажіть,будь-ласка, як доїхати до с.Привільне зі Львова маршрутами дуже вдячна

 

 

Відповідь адміністратора сайту:

Слава Богу навіки!

До с.Привільне ви можете дістатись маршруткою (Львів - Рівне).  За 10 км від міста Дубно в напрямку м. Рівне  знаходиться Привільне.

Щоб вам було зручно дістатись до Джерела - потрібно зійти на першій зупинці.

25.11.2015

Людмила Млинів

Дякую Богу і отцю Віталію Яворському за чудодійне прекрасне джерело з якого я вийшла новою людиною. Нехай Господь помагає всім прийти до цього джерела і освятитися цілющою водою.

29.07.2014

Надія 41 Львів

Дуже гарний сайт, я із задоволенням переглядала і читала. А цього чоловіка, який іде проти Бога, сам Господь облагорозумить. Дайте рахунок на який можна перечислити кошти для побудування такого комплексу. З миру по ниточці, а бідному сорочка.

07.05.2014

Лідія з Рівного

Цього року я вперше була на Джерелі на Водохреще, 19 січня, коли там освячували воду. Спостерігала як випускали голубів три рази по 12 штук. Ті, яких випустили вперше, не відлетіли,а кружляли над Джерелом,потім випустили вдруге 12 штук - і вони, з'єднавшись з першими, то високо піднімались, то низько опускались,кружляючи над усіма нами. І коли випустили втретє 12 штук - вони відразу з'єднавшись з попередніми, довго-довго літали над нами, кружлячи над усім Джерелом. Я була вражена побаченим,місце там справді благодатне,а вода яка чиста... Я набрала з собою води,тепер п'ю кожного дня, щоб нехворіти. Бажаю кожному прибути до Джерела і відчути Божу присутність у нашому бурхливому житті.

08.04.2014